inpink logo


  Hajnat

  HD
  4:58
  автор | дата 06.09.2018
  • 84097
  • 92
  • 70
  Проголосовало пользователей: 162
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.12.2016
  https://www.facebook.com/eurolindinfm https://www.youtube.com/user/EurolindiNFM Producent - Bujar Avdimetaj Te gjitha te drejtat mbrohen nga ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.10.2016
  10 Hajnat ma budall ne bote.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 26.12.2018
  Website: https://www.televizioni7.com Facebook: https://www.facebook.com/televizioni7 Instagram: https://www.instagram.com/televizioni7.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.05.2018
  Publisher: https://www.facebook.com/HumorOnAir/ Publisher: OnAir Music Nga projekti "Dertet e Dynjas" Tetor 2001.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.09.2018
  Pershendetje shqipe, shpresoj qe je mir. Ne ket video do ti prezantoj 7 raste me hajnat me te dopt ne bot ku kemi edhe nje rast ne kosov, shikim te kendshem.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.01.2014
  KY HAJN ESHTE ARESTU NGA POLICIA E KOSOVES DHE NGA PROKORURI ESHTE LESHU MEJRENI NE LIRI PER SHKAQE SKA PAS PROVA TE ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 03.07.2018
  Qe te pasuroheni me fakte interesante shqip dhe kuriozitete nga bota klikoni ne butonin SUBSCRIBE pastaj ne ikonen e ziles!!! Vjedhjet e verteta bankare mund ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.10.2012
  http://www.facebook.com/PejaCity.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.01.2018
  Ky është kanali zyrtar i O Karajfil ne YouTube. LIKE DHE SUBSCRIBE PER ME SHUM VIDEO TE TJERA.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.01.2019
  Website: https://www.televizioni7.com Facebook: https://www.facebook.com/televizioni7 Instagram: https://www.instagram.com/televizioni7.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.03.2019
  Televizioni Koha - Tetovë www.tvkoha.tv.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 25.12.2018
  E tmerrshme: Hajnat ia marrin mbi 2 mijë euro invalidit nga Pozherani.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.08.2018
  Pershendetje shqipe, ne ket video kemi disa lypsar te cilet perdorin lloj lloj metoda per te fituar me shum para, kesi lypsar kemi edhe ne vendin ton siq mundeni ...
  • СКАЧАТЬ