inpink logo


  Gruaja

  HD
  13:23
  автор | дата 19.10.2018
  • 1044351
  • 2436
  • 621
  Проголосовало пользователей: 3057
  Peshkatari dhe Gruaja | Fisherman and His Wife in Albanian | Perralla per femije | Perralla per femije shqip | Perralla | Peralla shqip per femije | 4K UHD | Perralla Shqip | Albanian Fairy Tales Watch Children's Stories in English on our English Fairy Tales Channel : http://www.youtube.com/c/EnglishFairyTales 💙 Shikoni më shumë video 💙 Watch More Videos in Albanian 💙 ► Mama dhia dhe 7 kecat Fëmijët Tregime - Wolf And The Seven Little Goats : https://youtu.be/3Qp0vt5FAIg ► Hansel dhe Gretel - Hansel And Gretel : https://youtu.be/WvvBhpb-nh8 ► Tre derrkucat e vegjel - Three Little Pigs : https://youtu.be/qJD6NhdYnlc ► Rapunzel Shqip - Rapunzel : https://youtu.be/2XpV495NQBA ► Hirushja Shqip - Cinderella : https://youtu.be/RJ13uqC-atM ► Piter Pan Shqip - Peter Pan : https://youtu.be/4x6DPsWe52c ► Këpucët e kuqe - Red Shoes : https://youtu.be/Z112DKu-HYA ► Bukuroshja e fjetur - Sleeping Beauty : https://youtu.be/xTpUJs1Iacs ► Rumpelstiltskin in Albanian : https://youtu.be/_9Is7cpWyn8 ► Ali Baba dhe dyzet hajdutet - Alibaba and 40 Thieves : https://youtu.be/fkualPBp4-g ► Dielli dhe Hena - Sun And The Moon : https://youtu.be/Ax5XXxQgEKE ► Ninulla për foshnje - Lullubay for Babies : https://youtu.be/aLFnMj2U00c ► Mbretëresha e Dëborës - Snow Queen : https://youtu.be/uPQwdjBJdbc ► Vajza e vogël me kesule të kuqe - Little Red Riding Hood : https://youtu.be/MOrBnhh8FSM ► Miushia e vogël që ishte Princesh | A Little Mouse Who Was A Princess : https://youtu.be/ndln1kVwKl4 ► Borebardha dhe shtate xhuxhat - Snow White And The Seven Dwarfs : https://youtu.be/fH1xW5wMjW4 ► Magjistari i Ozit - Wizard of Oz : https://youtu.be/OuNne0wPomY ► Dymbëdhjetë Princeshat balerina - 12 Dancing Princess : https://youtu.be/_cxd5xFI9tY ► Aladini dhe llampa e mrekullueshme - Aladdin and The Magic Lamp : https://youtu.be/e_yGyAN67vI ► Pinoku Shqip - Pinocchio : https://youtu.be/AgbV9DghCQM #AlbanianFairyTalesChannel #OfficialAlbanianFairyTales #OfficialAlbanianFairyTales
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  Abunohu në kanalin tonë: kliko SUBSCRIBE.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.02.2018
  ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.04.2019
  https://www.instagram.com/zicotv https://www.facebook.com/zicotvOfficial http://www.zico.tv info@zico.tv.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.11.2018
  Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24 9 nentor, 2018 Prej 6 muajsh një baba nga Vlora nuk mund të shohë djalin e tij pasi ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.08.2018
  https://www.instagram.com/zicotv https://www.facebook.com/zicotvOfficial http://www.zico.tv info@zico.tv.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.09.2018
  "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24 19 shtator, 2018 Rrëfimi i pazakontë i Batinit: Kërkoj djalin nga lidhja jashtëmartesore ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.05.2018
  Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24 29 maj, 2018 Pjesa 1 "Më dhunoi dhe më divorcoi", 30-vjeçarja: Nisa një lidhje tjetër, ish-burri kërkon ...
  • СКАЧАТЬ
  Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.04.2019
  Per me shume video dhe lajme klikoni https://www.balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.12.2016
  Facebook https://www.facebook.com/elvispupaofficial/ Instagram https://www.instagram.com/elvispupa/
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.12.2016
  Ajo peshon 500 kg dhe është gruaja më e shëndoshë në botë. Më në fund pak shpresë për Eman Ahmed, e cila ka mundësinë që të shpëtojë jetën duke ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.10.2018
  http://top-channel.tv/programe/portokalli/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.02.2019
  E cfar mund te presin femijet e kesaj monstre qe rreh barbarisht burrin e saj ne sy te femijes dhe qe e ushqen femijen me nje urrejtje kunder babait te saj.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.03.2019
  Fantazma e Mamit is a story from my life, talk about my mother and my sister, is written and edited all by Me, this video is educational in nature Ky tregim eshte ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.09.2016
  Kush ju pelqeu me shume nga kto :P Kanali i 2 : https://goo.gl/NAvZ57 Websidi Jone : http://www.albaniantv.ml Video Njelloj Si Kjo : http://goo.gl/GEvBmi Faqja ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.08.2012
  Ekskluzivisht nga Super Star Records Facebook: http://www.facebook.com/SuperStarAlbania WEB: http://superstarradio.al/
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.11.2016
  Facebook https://www.facebook.com/elvispupaofficial/ Instagram https://www.instagram.com/elvispupa/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 15.12.2016
  Facebook https://www.facebook.com/elvispupaofficial/ Instagram https://www.instagram.com/elvispupa/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.04.2014
  Prodhim i Digitalb. "6 Ditë pa Ermalin" -Tplus Ora 20:00 Qendra e këtij programi satirik është aktori Ermal Mamaqi, i cili do të trajtojë në prizmin e vet unik gjithë ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.12.2016
  Facebook https://www.facebook.com/elvispupaofficial/ Instagram https://www.instagram.com/elvispupa/
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.03.2015
  http://www.xhamiambret.com/ BASHKOHU ME NE-LIKE https://www.facebook.com/xhamiaMbretEl.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.11.2014
  Mbajeni veten të informuar: PD në Youtube: http://www.youtube.com/PerkujtuesiDitor PD në Facebook: http://www.fb.com/PerkujtuesiDitor PD në Twitter: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.10.2014
  Follow me(Ndjekëm mua): Shpend Limani https://www.facebook.com/shpend.limani.90 Teksti:Shpend Limani Muzika:Ardian Kastrati.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.11.2018
  https://www.instagram.com/zicotv https://www.facebook.com/zicotvOfficial http://www.zico.tv info@zico.tv.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.04.2019
  Kultivimi i kivit po rezulton i suksesshëm për fermerët e zonës së Kafarajt në Fier. Një rast i tillë është shembulli i fermerit Mondi Hamataj, i cili prej 5 vitesh ...
  • СКАЧАТЬ