inpink logo


  Gjiko

  HD
  3:13
  автор | дата 14.12.2018
  • 17214932
  • 107746
  • 5703
  Проголосовало пользователей: 113449
  Download / Stream "Bakllava": http://smarturl.it/toBakllava Produced by BIG BANG (REDBOX Entertainment) Written by Butrint Imeri & Gjiko Directed by Shaban Shabani Executive Producer: '96 Distributed by AVD Digital Butrint on Instagram: http://smarturl.it/ButrintOnInstagram Gjiko on Instagram: http://smarturl.it/GjikoOnInstagram ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 02.07.2015
  AVD Digital (http://www.avddigital.com) Produced by: RedBox Entertainment Lyrics: Gjiko Co-Hosting: Arber Qeta Video: Imagine Films Facebook: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.02.2019
  Na ndiqni në: Facebook: https://facebook.com/onlineshowbizi Instagram: https://instagram.com/showbizi_online FLITET: Instagram: https://instagram.com/flitet ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.08.2018
  Ju lutem beni SUBSCRIBE Don phenom sherr ne nje club nate shtypni linkun per te par videon https://www.youtube.com/watch?v=9_qfJwZNVnI.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 17.03.2018
  Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Instagram : https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/ Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.05.2016
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital REDBOX Entertainment Music: BIG BANG Lyrics: GJIKO Directed by: Valon Aziri Video: MAX Production Facebook: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 12.03.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital GJIKO on Instagram: https://www.instagram.com/gjikotheflyboy/ BIGBANG on Instagram: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.09.2016
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital "Dappy - Messi" remix by Ledri Vula, Lumi B, Gjiko, Skerdi REDBOX Entertainment on Instagram: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 05.08.2018
  Download or Stream: https://lnk.to/SiBugatti Produced by: BIGBANG REDBOX Entertainment Video: Entermedia Published by: AVD Digital BIGBANG on ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.12.2015
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital LYRICS: GJIKO BEAT BY: ROD NIL MIX\REC\MASTER: BIG BANG REDBOX ENT.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 04.06.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Download / Stream "Faje": https://lnk.to/SkerdiGjikoFajeYP REDBOX Entertainment (http://smarturl.it/REDBOX) ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.05.2018
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Download or stream "Energjiko" mixtape: https://lnk.to/EnergjikoMixtape Produced by: BIG BANG Gjiko on Instagram: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.11.2013
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital REC/MIX/MASTER - REDBOX MIXTAPE - 667 1 HAP PARA DREQIT INSTRUMENTALI - IVY CLUB DOWNLOAD LINK ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 23.07.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital REDBOX Entertainment (http://smarturl.it/REDBOX) Produced by: Big Bang Directed by: Valon Aziri BIGBANG on ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.05.2018
  Download or stream "Energjiko" mixtape: https://lnk.to/EnergjikoMixtape Gjiko on Instagram: http://instagram.com/gjikotheflyboy REDBOX on Instagram: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.02.2019
  Elita Rudi na prezanton djalin dhe emrin e veqant Elita dhe Gjiko i prezantojnë botës djalin dhe emrin tipik shqiptar Gjiko dhe Elita Rudi behen Prinder ,zbulohet ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.07.2016
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital REDBOX Entertainment Music: BIG BANG Lyrics: GJIKO Directed: GJIKO Video: MAX Production Facebook: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 18.05.2013
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Gjiko - Bari Terla ( Shllajferic ) Mix. and Rec : Redbox & Rapsoud Mixtape : 667 1 hap para Dreqit.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.11.2018
  Produced by: BIGBANG REDBOX Entertainment Video: Entermedia Published by: AVD Digital BIGBANG on Instagram: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.08.2016
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Music: BIG BANG Directed: Valon Aziri Organizator: Kech Rexhaj Hair & Makeup: Nare Alija ℗ & © AVD Digital ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.11.2016
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Music: BigBang Lyrics: Gjiko Video: Entermedia Facebook: http://smarturl.it/GjikoOnFacebook Instagram: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.12.2018
  Like -Subscribe -Share . . . . . . #shkupi #kumanova #struga #tirana #prishtina #drenica #presheva #kmn #kmngang #mozzik #getinjo.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.02.2019
  BURIMI I LAJMIT : https://orainfo.com/behen-prinder-elita-dhe-gjiko-dalin-pamjet-e-para-te-djalit/ INSTAGRAM: http://www.instagram.com/TePathenatOfficial ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.10.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Download or Stream ¨Papuqe Gucci¨: https://lnk.to/PapuqeGucci Lyrics: Gjiko Directed by: Valon Aziri Beat by: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.05.2018
  Download or stream "Energjiko" mixtape: https://lnk.to/EnergjikoMixtape Gjiko on Instagram: http://instagram.com/gjikotheflyboy REDBOX on Instagram: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.05.2018
  Download or stream "Energjiko" mixtape: https://lnk.to/EnergjikoMixtape Gjiko on Instagram: http://instagram.com/gjikotheflyboy REDBOX on Instagram: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 24.12.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Download or Stream "Shtrejt": https://lnk.to/SHTREJT REDBOX Entertainment (http://smarturl.it/REDBOX) Produced by: ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.04.2017
  AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital REDBOX Entertainment on Instagram: http://instagram.com/REDBOXent.
  • СКАЧАТЬ