inpink logo


  Dhuroi

  HD
  11:26
  автор | дата 19.01.2019
  • 4213
  • 26
  • 3
  Проголосовало пользователей: 29
  Per me shume ju ftoj te shikoni videon per te kuptuar sa me shume..Shperndajeni ndoshta dikush ka nevoje te lexoje kete. Beji SUBSCRIBE 🔔🔔 channelit per te pare videot me te reja qe ne do ngarkojme cdo dit. Faleminderit
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.05.2017
  Vajza që dhuroi fustanin, përrallë.
  • СКАЧАТЬ
  Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.03.2018
  Ligjërata e plotë: https://www.youtube.com/watch?v=T8eO4KGMw2Q Facebook: https://www.facebook.com/elvisnaci/ Web: http://elvisnaci.al/ Copyright : ONAIR ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 30.10.2018
  Tirana Today - Sa kushton sot automjeti luksoz që Hitleri i dhuroi Zogut për dasmë.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.07.2018
  Pershendetje! JU ftoje te me ndiqni duke bere subscribe ne kanalin tim ku do te gjeni lajme, dhe materiale te ndryshme. Ju faleminderit. LIKE&SUBSCRIBE.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.09.2018
  PERSHENDETJE! SAPO MORA SOT NJE PAKO NGA HUDA BEAUTY DHE JAM SHUME E LUMTUR DHE MIRENJOHESE. LE TE SHOHIM SE BASHKU SE ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.07.2017
  Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.
  • СКАЧАТЬ
  Es-Selamu Alejkum | 20.02.2013 http://www.krenaria.com & http://www.islamifejaevertete.com Paraqet: Komentimi i Kuranit - (Surja El-Enbija) Ligjërues: Hoxhë ...
  • СКАЧАТЬ
  Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.11.2014
  Social Media: Facebook http://www.facebook.com/theosmanlit.
  • СКАЧАТЬ
  Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.06.2018
  Na ndiqni ne kanalin tone ne YOUTUBE JETO SHENDETSHEM Beni video share ne profilet tuaja ne facebook. Ju faleminderit Na ndiqni ne faqen ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.10.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Gramoz Ruçi mori pjesë në festën e 87 vjetorit të Dritëro Agollit, në Menkulas ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.11.2017
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Myftaraj: Opozita, qeveria, media, janë përfshirë këto ditë në një debat të madh për arrestimin e biznesmenit ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 13.10.2018
  Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Dritëro Agolli këtë të shtunë do të ishte 87 vjeç. Miqtë dhe të afërm e kujtuan në vendlindjen e tij Menkulas të ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.07.2018
  Nëse ju pëlqen videoja mos harroni të bëni "Like". Klikoni në butonin "Subscribe" dhe tek për të pasur njoftimet më të fundit në kohë reale dhe gjithashtu për ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.03.2018
  Lumnije Prushi nga Gjakova i ka dhuruar veshkën burrit të saj Hasanit. Ajo punon nga dymbëdhjetë orë në ditë dhe paratë kryesisht i shpenzon për ilaçe.
  • СКАЧАТЬ
  Subscribe (Regjistrohuni) në kanalin tonë “Shqiptarët për shqiptarët” ne youtube, për t'u bërë pjesë e emisionit, e këtij misioni të madh humanitar ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 21.05.2018
  Na ndiqni ne kanalin tone ne YOUTUBE JETO SHENDETSHEM Beni video share ne profilet tuaja ne facebook. Ju faleminderit Na ndiqni ne faqen ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 08.09.2017
  Web: http://periskopi.com Facebook: https://www.facebook.com/periskopi Instagram: https://www.instagram.com/periskopi Twitter: https://twitter.com/Periskopi1.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 09.09.2017
  Pasi u zgjodh në postin e kryeministrit, Ramush Haradinaj, lutët e urimit që i mori, ia dhuroi kreut të AKR-së, Behgjet Pacolli. #KosovaPress ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 11.07.2018
  httpthirrjaislame.com httpwww.fb.comThirrjaIslameofficial Lejohet shpërndarja e linkut dhe jo ringarkimi i videos nëpër akounte dhe vende tjera,gjithashtu nuk ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.10.2014
  Ismail Morina, i njohur si Ballist Morina, mund të themi se është tifozi më i zjarrtë dhe më i çmendur i kombëtares shqiptare. Kjo pasi sipas policisë serbe Ismail ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...
  • СКАЧАТЬ
  Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per ...
  • СКАЧАТЬ