inpink logo


  28052016

  HD
  47:33
  автор | дата 30.05.2016
  • 343
  • 2
  • 0
  Проголосовало пользователей: 2
  Тэги: #GOSSIP, #GIRL, #28052016
  Në Gossip Girl, Alba ju informon për gjërat e bukura, që kanë ndodhur gjatë kësaj jave: - Familjes Kardashian pretendohet t'i shtohen edhe dy pjesëtarë të tjerë, të cilët mund të jenë dy fëmijët e Rob Kardashian. Roza Lati është shprehur për lidhjen e dikurshme me Stinen. Mohon të jenë rikthyer bashkë. Ja ku vjen dhe vala e parë e Tenn Choice Awards 2016, një event, i cili vë në fokus zgjedhjet e adoleshentëve. Është mbajtur Billboard Music Awards 2016. Cili mori më shumë trofe? Eva Longoria martohet për herë të tretë. Tyga mban me të mira të dashurën e re, modelen Demi Rose. Ata të dy janë parë duke bërë shooping në dyqanet më luksoze të Kanës. Ariana Grande sapo ka publikuar klipin e saj më të ri, "Into You". Gillian Anderson pritet të jetë James Bond-i i parë femër. Taylor Swift bie në sy të komunitetit të Neonazistëve, të cilët e kanë shpallur atë si rracën e pastër ariane, duke e përzgjedhur si ikonën e tyre. Nicole Scherzinger përgënjeshtron lajmet, që thonë se ajo dhe i dashur i saj, tenisti Grigor Dimitrov nuk kanë qenë të lumtur. - Një konferencë, përsa i përket teknologjisë, ka ndodhur në një nga universitetet e Tiranës, për të tretin vit rradhazi. Se për çfarë bëhet fjalë konkretisht, na informon Albi në rubrikën "In Report". - Në intervistën dyshe, të ftuarit e kësaj jave janë Niada Saliasi dhe Neritan Liçaj, dy aktorë shumë të dashur të teatrit, të cilët ndajnë detaje nga jeta profesionale dhe personale. - Në "INstatopic" flasim për Boomerang, aplikacioni më i famshëm pas Snapchat-it, me të cilin mund të ktheni momentet më të thjeshta të jetës së perditshme, në diçka të ndryshme dhe më argëtuese. - Në rubrikën "Backstage" sjellin prapaskenat e shfaqjes "Parajsa e Skifeterave”, i cili është shfaqur në Teatrin Eksperimental. - Niko i mirë dhe Niko i keq, komenton veshtjet e të ftuarëve në Billboard Music Awards 2016. Ja kush janë personazhet "e goditur" prej tij! ------------------------------------------ IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania http://twitter.com/intvalbania http://instagram.com/intvalbania Offcial website: http://intv.al
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.06.2016
  Havoc Senamtari menerima jemputan utk mengadakan persembahan bagi Pertandingan Senam Seni Tari 2016 di ILoveU Corner, Tanjung Malim pada ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.05.2016
  https://www.facebook.com/ArabVeTurk/videos/1009484415756182/ https://www.facebook.com/ArabVeTurk/?fref=photo.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.07.2016
  T/W/B in Paris - ORDER002 -Danilo Incorvaia [T/W/B] -RVDE [T/W/B] -I HATE MODELS [T/W/B] -Subjected -Unhuman SOLID NIGHT #4 TWB LABEL NIGHT by ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.05.2016
  Kalajoki airfield 28.5.2016 My new best 11.947&194.8km/h. 60-ft 1.900s.
  • СКАЧАТЬ
  27 травня о 21.50 на перехресті проспектів Гвардійський та Центральний м. Сєвєродонецька в службовий автомобі...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.05.2016
  Zahájení lázeňské sezóny.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.05.2016
  Real Madrid vs Atletico Madrid 1-1 (5-3 pen) 28052016 Goals & Highlights & Penalties Real Madrid beat city rivals Atletico on penalties to win the Champions ...
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.06.2016
  Havoc Senamtari menerima jemputan utk mengadakan persembahan bagi Pertandingan Senam Seni Tari 2016 di ILoveU Corner, Tanjung Malim pada ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.05.2016
  Obřad na zámku v Dolních Kounicích ve vnitřním nádvoří. Pro inspiraci.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.05.2016
  Resultado da assembleia ocorrida na cidade de Campina Grande-PB, no dia 28/05/2016.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 29.05.2016
  Real Madrid vs Atletico Madrid 1:1 - Champions League Final in Milan 28/05/2016 15' Sergio Ramos Goal 48' Antoine Griezmann Missed Penalty 79' Yannick ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 01.06.2016
  Jedrenje na laganom juznom vijetru. Predivn novi teren. Jednostavan pristup vrhu pješice, visina brda oko 100m.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.05.2016
  1ère expérience sur piste au circuit Candie Daniel Pescheur à Toulouse. MP3 400LT (460cc) Variateur usiné Galets DR Pulley 15grs Arbre à cames Malossi ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.05.2016
  Weather ay 28 @ 1710.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
   Сейчас смотрят